d’Azur Alaçatı

Hizmetlerimiz

Kahvaltıda yediğiniz her şeyi satın alabilirsiniz…

Maison d’Azur, Rue d’Azur, Mahzen d’Azur,  Oberj d’Azur ve Jardin d’Azur Alaçatı kahvaltısı, sakin bir sokakta cıvıl cıvıl kuş sesleri eşliğinde sevgi ve özenle servis edilir. Sofrada göreceğiniz her şey biz işletme sahipleri tarafından hazırlanıp sunulur. Reçeller ve sunum Ebru’nun mezeler ve sıcaklar Özgür’ün ellerinden çıkma. Her çıktıkları seyahatten yeni tatlar toplayan çift, bunları Ege tatlarıyla birleştirerek ortaya çok çeşitli bir kahvaltı çıkarıyorlar.

Sabah kahvaltısında sunduğumuz 15 farklı çeşit reçelden, kendi ürünümüz olan zeytin ve zeytinyağlarından, taptaze kahvaltılık soslarımızdan beğendiğinizi satın alabilirsiniz. Önce tadın, beğenirseniz alın…

d'Azur Alaçatı Kahvaltı Ürünleri
d'Azur Alaçatı Transfer Hizmeti

Transferlerinizi biz yapalım…

Tatilinizi bir bütün olarak yaşayın…
İzmir Adnan Menderes Hava Limanı’na ya da İzmir’in herhangi bir noktasına vardığınızda sizi alalım ve otele kadar getirelim. Dönüşünüzde istediğiniz saatte tekrar sizi havalimanına bırakalım. İzmir’de istediğiniz her noktaya transferinizi gerçekleştirelim. İsterseniz plajlara götürelim, isterseniz paket tur seçenekleriyle Efes’e, Şirince’ye, Pamukkale’ye, Bodrum’a götürelim…

*Fiyat bilgisi ve rezervasyon için arayınız.

RESTORAN

Deneyimli şeflerimizin ellerinden hazırlanan menümüz misafirlerimizin takdirini kazanmaktadır. Sadece Jardin d’Azur’da verdiğimiz Restoran hizmetimize tüm otellerimizde kalan misafirlerimiz davetlidir.

*Menümüze QR Code ile erişebilirsiniz.

d'Azur Alaçatı Restoran Hizmeti
d'Azur Alaçatı GYM Hizmeti

GYM

İzmir’in en deneyimli spor salonlarından Unique Workout Studio‘nun deneyimli ekibi Jardin d’Azur misafirlerinin hizmetinde. Fitness’ın yanı sıra eğitmenler eşliğinde ücretli olarak Functional Training, Reformer Pilates, Yoga, Muay Thai eğitimleri alabilir.

Alanında uzman Diyetisyenlerden Beslenme ve Diyet Danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz. 

Sauna

Sadece Jardin d’Azur’da hizmet veren 6 kişilik saunamız ücretlidir.

d'Azur Alaçatı Sauna Hizmeti
Jardin d’Azur Alaçatı - Havuz

Havuz

Sadece Jardin d’Azur’da hizmet veren 5x10m ölçülerindeki havuzumuz Jardin d’Azur misafirlerimiz için ücretsizdir. Diğer otel misafirlerimiz için ücretlidir.

d’Azur Alaçatı - Logo
İletişim

Alaçatı, Çeşme, İzmir

“SABUN KOKULU BİR ODA, BOLCA GÜLERYÜZ VE NEFİS BİR EGE KAHVALTISI”

Copyright © 2024 by d’Azur Alaçatı | Web Tasarım: Ofis XL