Jardin d’Azur Alaçatı

Otel Hakkında

Jardin d’Azur Alaçatı

Bir tanesi 200 yıllık taş bir ev olmak üzere toplam 6 binadan oluşan Jardin d’Azur Alaçatı, 2021 yılının Ağustos ayında faliyete geçmiştir.

Tarihi binasının restorasyonu üç yıl sürmüş olup bire bir orijinal hali ile hizmete girmiştir

Tesis içerisinde 5 x 10 metre ölçülerinde havuzu bulunan Jardin d’Azur Alaçatı, kahvaltının yanı sıra bar, öğlen snek menü ve akşam yemeği hizmet de bulunmakadır.

Jardin d’Azur Alaçatı

Otel Görselleri

Jardin d’Azur Alaçatı

Otel Videoları

Jardin d’Azur Alaçatı

Oda Tipleri

Jardin d’Azur Alaçatı

Otel İmkanları

Kahvaltıda yediğiniz her şeyi satın alabilirsiniz…

Kahvaltı

Maison d’Azur, Rue d’Azur, Mahzen d’Azur,  Oberj d’Azur ve Jardin d’Azur Alaçatı kahvaltısı, sakin bir sokakta cıvıl cıvıl kuş sesleri eşliğinde sevgi ve özenle servis edilir. Sofrada göreceğiniz her şey biz işletme sahipleri tarafından hazırlanıp sunulur. Reçeller ve sunum Ebru’nun mezeler ve sıcaklar Özgür’ün ellerinden çıkma. Her çıktıkları seyahatten yeni tatlar toplayan çift, bunları Ege tatlarıyla birleştirerek ortaya çok çeşitli bir kahvaltı çıkarıyorlar.

Sabah kahvaltısında sunduğumuz 15 farklı çeşit reçelden, kendi ürünümüz olan zeytin ve zeytinyağlarından, taptaze kahvaltılık soslarımızdan beğendiğinizi satın alabilirsiniz. Önce tadın, beğenirseniz alın…

d'Azur Alaçatı Kahvaltı Ürünleri
d'Azur Alaçatı Transfer Hizmeti
Transferlerinizi biz yapalım…

Transfer

Tatilinizi bir bütün olarak yaşayın…
İzmir Adnan Menderes Hava Limanı’na ya da İzmir’in herhangi bir noktasına vardığınızda sizi alalım ve otele kadar getirelim. Dönüşünüzde istediğiniz saatte tekrar sizi havalimanına bırakalım. İzmir’de istediğiniz her noktaya transferinizi gerçekleştirelim. İsterseniz plajlara götürelim, isterseniz paket tur seçenekleriyle Efes’e, Şirince’ye, Pamukkale’ye, Bodrum’a götürelim…

*Fiyat bilgisi ve rezervasyon için arayınız.

Havuz

Sadece Jardin d’Azur’da hizmet veren 5x10m ölçülerindeki havuzumuz Jardin d’Azur misafirlerimiz için ücretsizdir. Diğer otel misafirlerimiz için ücretlidir.

Jardin d’Azur Alaçatı - Havuz
Jardin d’Azur Alaçatı - Restoran

Restoran

Deneyimli şeflerimizin ellerinden hazırlanan menümüz misafirlerimizin takdirini kazanmaktadır. Sadece Jardin d’Azur’da verdiğimiz Restoran hizmetimize tüm otellerimizde kalan misafirlerimiz davetlidir.

*Menümüze QR Code ile erişebilirsiniz.

Fitness

İzmir’in en deneyimli spor salonlarından Unique Workout Studio‘nun deneyimli ekibi Jardin d’Azur misafirlerinin hizmetinde. Fitness’ın yanı sıra eğitmenler eşliğinde ücretli olarak Functional Training, Reformer Pilates, Yoga, Muay Thai eğitimleri alabilir.

Alanında uzman Diyetisyenlerden Beslenme ve Diyet Danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz. 

Sauna

Sadece Jardin d’Azur’da hizmet veren 6 kişilik saunamız ücretlidir.

d'Azur Alaçatı Sauna Hizmeti
Jardin d’Azur Alaçatı

iletişim bilgileri

  • +90 232 716 66 09
  • Alaçatı Mahallesi 12029 Sokak No:5
    Çeşme/İzmir
  • NOT: Yerimiz köy merkezinde olduğu için köy girişimiz yaz aylarında sadece sabah 04.00 ve 11.00 saatleri arasında açıktır. Eğer bu saatler dışında geldiyseniz arabanızı park ettikten sonra 40 m kadar yürümeniz gerekir. Sabah erken saatlerde vardıysanız otelimizin önüne kadar arabayla gelebilirsiniz. Araç ile geliyorsanız Alaçatı Polis karakolunun olduğu 2002 Sokak üzerinden devam edince sokağımızı 250 metre ileride sağda göreceksiniz. Yürüyerek geliyorsanız Dutlu Kahvenin 50 metre ilerisinde bulunmaktayız.
d’Azur Alaçatı - Logo
İletişim

Alaçatı, Çeşme, İzmir

“SABUN KOKULU BİR ODA, BOLCA GÜLERYÜZ VE NEFİS BİR EGE KAHVALTISI”

Copyright © 2024 by d’Azur Alaçatı | Web Tasarım: Ofis XL